Przenośny sprzęt sanitarny – najlepszy w warunkach polowych

[REKLAMA]

Umycie rąk czy kąpiel w miejscu, w którym nie ma standardowej łazienki? To możliwe! Wystarczy wybrać przenośny sprzęt sanitarny!

Nie potrzeba łazienki, aby umyć ręce albo nawet wziąć prysznic. W tym celu wykorzystuje się obecnie przenośny sprzęt sanitarny, który doskonale sprawdza się w warunkach polowych.

Jaki sprzęt tego typu można obecnie zakupić i wynająć? Kiedy warto go wybrać? W końcu, kto zajmuje się jego dostawą? Sprawdź teraz!

Rodzaje przenośnego sprzętu sanitarnego

Do dyspozycji posiadamy obecnie różnego rodzaju przenośne sprzęty sanitarne. Wśród nich znajdują się szybko rozkładane namioty sanitarne, a także wyposażenie wykorzystujące plastikowe kabiny.

Tego typu wyposażenie pozwala na utrzymanie odpowiedniej higieny w tych miejscach, w których nie jest możliwe skorzystanie ze standardowej łazienki zapewniającej dostęp do umywalki i prysznica.

Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem wtedy, gdy liczy się komfort, jest przenośny sprzęt sanitarny bazujący na sztywnych kabinach. Najczęściej mamy wtedy do czynienia z konstrukcjami podobnymi do przenośnych toalet, które dają odpowiednią przestrzeń, komfort oraz prywatność.

Wśród dostępnego sprzętu sanitarnego mamy wówczas do wyboru:

  • prysznice wolnostojące – wyposażone w przyłącze wody oraz kanalizacyjne, które może współpracować ze zbiornikami, posiada brodzik oraz baterię prysznicową, a także zasłonki oraz haczyki
  • umywalki wolnostojące – mobilne stanowiska umywalkowe, które nie wymagają posiadania przyłącza do wody lub kanalizacji, mogą stanowić samodzielnie działające punkty higieniczne

Sprzęt tego typu, jak zostało już zaznaczone, może współpracować z dostępnymi na miejscu przyłączami wodnymi i kanalizacyjnymi, ale wtedy, gdy nie są one dostępne, można zastosować zewnętrzne zbiorniki na wodę oraz zbiorniki na nieczystości, które mogą być systematycznie napełniane i opróżniane.

Kiedy należy zastosować przenośny sprzęt sanitarny?

Przenośny sprzęt sanitarny, w tym także namioty sanitarne posiadają bardzo szerokie zastosowanie i można spotkać je w wielu miejscach, gdzie konieczne jest zapewnienie dostępu do łazienki, lecz ze względu na panujące warunki nie jest to możliwe.

Przykładowe zastosowanie przenośnego sprzętu sanitarnego:

  • wielodniowe imprezy masowe, na przykład festiwale
  • imprezy sportowe
  • pola campingowe
  • biwaki
  • place budów
  • działki

Gdzie można wynająć przenośny sprzęt sanitarny?

Aktualnie przenośny sprzęt sanitarny oferuje wiele firm, które zajmują się zarówno jego wynajmem, jak i sprzedażą. Tego typu wyposażenie posiada w swojej ofercie także firma Clipper, która specjalizuje się w wynajmie toalet przenośnych.

Oferowany przez firmę Clipper przenośny sprzęt sanitarny to pełna gama modeli do wyboru, w tym między innymi wolnostojące kabiny prysznicowe, umywalki wolnostojące, a także zbiorniki na wodę oraz zbiorniki na nieczystości. Firma zapewnia także kompleksowy serwis obejmujący między innymi wywóz nieczystości.

Dodaj komentarz

Identyfikator *
E-mail *
Witryna internetowa