Już jest tani parking lotniskowy w Poznaniu!

[REKLAMA]

Zaletą parking lotnisko Poznań jest jego niska cena. Nawet z promocyjną ceną wyloty za granicę wiążą się z odpowiednimi kosztami, nie ma więc sensu dodatkowo przepłacać za parking, gwarantujących bezpieczny postój pojazdu.

Wiele osób myśli, że pozostawianie swojego pojazdu w pobliżu lotniska to luksus, który nie stać każdego. Jeśli wybierzemy parking bezpośrednio na terenie lotniska, to rzeczywiście może tak być. Jednak cena postoju na parkingu przy lotnisku, oddalonego o kilka minut drogi wcale jest juz wiele o wiele niższa. Dodatkowo zyskujemy komfort i bezpieczeństwo. Na parkingach lotniskowych które świadczą usługi transferu zaparkujesz tanio swoje auto oraz zostaniesz dowieziony pod drzwi terminala, a przy powrocie bedzie czekał na Ciebie bus transferowy, żeby z powrotem zawieżć Cie na parking. Jest to bardzo wygodne rozwiazanie.

Tani parking w Poznaniu

Gdy wybieramy się na lot do innego kraju, nikt z nas nie chce przepłacać jeszcze dodatkowo za miejsce postojowe dla samochodu. Z drugiej jednak strony, każdy jednak obawia się tego, by podczas nieobecności pojazd nie został uszkodzony. Mogłoby się wydawać, że nie da się załatwić parkingu blisko lotniska i dodatkowo w dobrej cenie. Nic bardziej mylnego. Z pomocą przychodzi wtedy NextPark, który znajduje się już także w Poznaniu. Genialnie sprawdzi się w roli miejsca parkingowego blisko lotniska. Firma oferuje także bezpłatny transfer na i z lotniska, dzięki czemu nie trzeba ponosić dodatkowych kosztów taksówki, co też jest ważne. Parkingi pracuja 24h na dobe tak, że wczesne wyloty i poźne powroty nie stanowią problemu. Obsługa parkingu dba o to aby każdy pasażer był szybko obslużony.

Bezpieczny poznański parking

W przypadku zostawienia samochodu na postoju bardzo ważna jest jego odpowiednia lokalizacja oraz bezpieczeństwo. Parking lotnisko Poznań spełnia wszystkie te wymagania. Teren jest spory, ogrodzony, więc ryzyko powstania szkody jest już znacznie zminimalizowane. W przypadku zaistnienia takiej sytuacji istnieje możliwość ubiegania się o odszkodowanie z PZU. Zaletą tego parkingu jest także elektroniczny monitoring oraz oglądanie całego terenu przez pracowników parkingu. Cena za jeden dzień najmu jest przystępna i im dłuższy pobyt, tym staje się korzystniejsza, co także się opłaca tam parkować.

 

Dodaj komentarz

Identyfikator *
E-mail *
Witryna internetowa