Wygraj wycieczkę na giełdzie Bitcoin i pojedź do Paryża

[REKLAMA]

Dochód pasywny jest tym, o czym myśli dziś coraz większa rzesza Polaków. Zwłaszcza że duże możliwości daje tutaj Internet. Jeśli masz jakieś środki, które chcesz zainwestować, a następnie zarabiać wszędzie — również na biwaku czy wakacjach — zainwestuj w waluty cyfrowe. Dziś przyjrzymy się jednej z giełd Bitcoina, gdzie nie tylko zarabiasz, ale możesz nawet wygrać wycieczkę do Paryża.

Bot-Bitcoin – o co tu chodzi?

Bot-Bitcoin jest giełdą kryptowaluty Bitcoin, czyli najpopularniejszego cyfrowego pieniądza, którego kurs oscyluje dzisiaj wokół 15 000 USD, co w przeliczeniu na złotówki daje ok. 60 000 zł.

Nic dziwnego, że coraz więcej osób inwestuje w kryptowaluty. Zwłaszcza dziś, kiedy trzymanie pieniędzy na rachunkach i lokatach bankowych nie ma większego sensu z uwagi na niskie stopy procentowe oraz galopująca inflację. Jednak żeby móc kupić i przechowywać Bitcoina, najbezpieczniej zrobić to na właściwej giełdzie.

Tutaj właśnie pojawia się Bot-Bitcoin. To giełda, która umożliwia użytkownikom nowoczesne narzędzie i zmodernizowane algorytmy robota, który jest odpowiedzialny za automatyczne i sukcesywne powielanie waluty cyfrowej w Twoim portfelu. Jeśli kupisz Bitcoina, a w tym przypadku musisz zainwestować minimum 50 zł, algorytmy będą pomnażać ilość Twojego cyfrowego pieniądza na poziomie od 0,3% do 0,5% dziennie oraz od 35% do 80% realnego oprocentowania w skali roku.

Porównaj to z tym, jakie oprocentowanie możesz uzyskać na lokatach. Tam jest ono minimalne, wręcz zerowe i Twoje środki nieustannie tracą na wartości. Zwłaszcza że inflacja w najbliższych latach mocno wybije w górę. Dlatego Ty już dziś musisz zastanowić się, jak zadbać o swoje środki finansowe i w jaki sposób zabezpieczyć się przed utratą ich wartości.

Na Bot-Bitcoin wszystko jest wręcz dziecinnie proste, o czym przekona Cię poniższy film wideo.

Jak doskonale widzisz, zarządzanie środkami na Koncie z poziomu Panelu Klienta jest bardzo proste. Narzędzie jest wyposażone w przejrzysty moduł zarządzania portfelem oraz w czytelne wykresy generujące wszystkie aktualne statystyki z Portfela i Giełdy Bitcoina.

Co więcej, z Bot-Bitcoin korzystać możesz również z poziomu swojego urządzenia mobilnego. Platforma dostępna jest także na smartfonach i tabletach, a więc skorzystasz z niej o każdej porze dnia i nocy, w każdym miejscu na ziemi, gdzie tylko masz dostęp do Internetu. Dlatego możesz zarabiać, wypoczywając w górach lub wylegując się na plaży na drugim końcu świata.

Świąteczna Loteria — wygraj gadżet na wakacje!

O Bot-Bitcoin więcej dowiesz się ze strony giełdy lub mediów społecznościowych: Twitter, Facebook, Instagram.

To nie wszystko, ponieważ w Bot-Bitcoin możesz otrzymać coś EXTRA. Swoje środki możesz pomnażać za polecanych użytkowników. Jednak przede wszystkim już dziś skup się na Świątecznej Loterii, gdzie do wygrania masz 2000 nagród. W puli są między innymi innowacyjne, nowoczesne iPhone’y 12.

Jeśli będziesz mieć odrobinę szczęścia, wygrasz 2-osobową wycieczkę do Paryża, a być może nawet zostaniesz właścicielem samochodu Tesli (Model 3). Wystarczy, że się zarejestrujesz i zainwestujesz minimum 50 zł w BTC. Pamiętaj, że każde kolejne 50 zł to następny los na loterii i zwiększenie szansy na wygraną. Życzymy powodzenia!

Dodaj komentarz

Identyfikator *
E-mail *
Witryna internetowa