Urlop na Dolnym Śląsku. Domki kopułowe w Starej Morawie.

[REKLAMA]

Dolny Śląsk to kierunek bardzo atrakcyjny turystycznie. Region ma do zaoferowania nie tylko piękne zabytki, ale również bliskość gór. Wypoczynek w tym miejscu okaże się odpowiedni zarówno dla aktywnych turystów, jak i osób które chcą odpocząć w rytmie slow. Jednym z miejsc, które oferuje noclegi dla gości zainteresowanych bogactwem Dolnego Śląska jest ośrodek „4 żywioły”. Znajdziemy tam niezwykłe noclegi w okrągłej przestrzeni, czyli domki kopułowe do wynajęcia. Jak wygląda wypoczynek w takim miejscu?

Domki kopułowe na wynajem – czym się charakteryzują?

Na Dolnym Śląsku znajdziemy wiele propozycji wypoczynku. „4 żywioły” to kompleks oferujący noclegi w jurtach i domkach kopułowych. Ośrodek znajduje się w miejscowości Stara Morawa w gminie Stronie Śląskie. Do przetestowania niezwykłych noclegów zachęca przede wszystkim okrągła forma budynku. Jest to rozwiązanie przeniesione z budowli mieszkalnych stawianych za czasów kultur pierwotnych. W przeciwieństwie do nich – dziś możemy liczyć na ergonomiczne rozwiązania i stylowe wnętrza. Jest to eko alternatywa pozwalająca na komfortowy wypoczynek wśród natury. Domki kopułowe do wynajęcia posiadają 5 miejsc noclegowych, aneks kuchenny z jadalnią i łazienkę. Ich cechą charakterystyczną jest przeszklony trójkąt złożony z drzwi i okien. Dzięki niemu możemy cieszyć się widokiem na góry i podziwiać okoliczną naturę.

Czy kopuły w Starej Morawie są rozwiązaniem całorocznym?

Domki kopułowe i jurty w „4 żywiołach” doskonale sprawdzą się na urlop o każdej porze roku. Kopuły zostały wyposażone zarówno w klimatyzację, jak i ekologiczny system ogrzewania. Okolica kompleksu również sprzyja zarówno letniemu, jak i zimowemu wypoczynkowi. W bliskim sąsiedztwie znajdziemy zalew w Starej Morawie z kąpieliskiem i plażą. Nieopodal możemy podjąć aktywność na pobliskim stoku narciarskim lub pospacerować malowniczymi szlakami górskimi. Dzięki całorocznemu komfortowi goście wybierają to miejsce na różne okazje. Najpopularniejsze z nich to romantyczny wypad we dwoje, urlop z przyjaciółmi i wyjazdy rodzinne. Szukasz miejsca, które pozwoli Ci w pełni się zrelaksować? Sprawdź ofertę ośrodka wypoczynkowego „4 żywioły” i znajdź coś dla siebie: Jurta wynajem.

Dodaj komentarz

Identyfikator *
E-mail *
Witryna internetowa