Notes w podróży – zapisuj wspomnienia i planuj kolejne wyjazdy

[REKLAMA]

Notes podróżnika to jeden z najważniejszych akcesoriów towarzyszących w podróży. Nie ważne, czy jedziesz pociągiem, samochodem, czy też przemierzasz świat pieszo. Twój notes będzie Ci zawsze towarzyszył i to niezależnie od Twojego humoru, nastroju, czy też zmęczenia.

Notes dla podróżnika – chwile odciśnięte na kartce papieru

Dla podróżnika nowoczesny notes z gumką to prawdziwy skarb. Można w nim notować wszystko, począwszy od uczuć towarzyszących osobie podróżującej, aż po przebieg ciekawych wydarzeń, które ją spotkały. Na kartkach notesu można zapisać swoje spostrzeżenia, wkleić zdjęcia, znaczki, bilety i to wszystko, co jego posiadaczowi tylko się wymarzy. Czyste kartki pozwolą lepiej zarządzać dostępną przestrzenią. To na niej posiadacz notesu będzie mógł spisywać wszystkie swoje przemyślenia i co najważniejsze – robić to w sposób zgodny z indywidualnymi preferencjami.

Kieszonkowe i funkcjonalne

Notesy Lediberg https://www.lediberg.com.pl/notesy to źródło wspomnień, które można zabrać ze sobą w zasadzie wszędzie. Praktyczny notes można schować w torbie podróżnej, kieszeni, a nawet w schowku znajdującym się w spodniej części plecaka. Zabranie ze sobą długopisu lub ołówka również nie jest żadnym problemem. Wystarczy włożyć go do jednej z kieszeni lub schować w poręcznym organizerze. Notes – w przeciwieństwie do smartfonu – nie wymaga dostępu do energii elektrycznej. Sporządzić notatki można wszędzie: w pociągu, samochodzie, samolocie, a także na statku. Wystarczy niewielka lampka lub własne źródło światła, by stworzyć niezapomniane opowiadanie z bogatą narracją w tle.

Praktyczny pomocnik w podróży

Niewielkie i poręczne notesy A5 z nadrukiem mogą być również źródłem praktycznych informacji, tak niezbędnych w trakcie kolejnych wojaży. Można w nich notować:

  • godziny przyjazdu i odjazdu środków lokomocji,
  • ważne słówka, które sprawdzą się np. w trakcie podróży za granicę,
  • informacje odnoszące się do miejsc noclegowych,
  • ważne numery telefonów itd.

Osoby z zacięciem artystycznym mogą wykorzystać notatnik do stworzenia realistycznych ilustracji z podróży. Z kolei osoby posiadające bloga, mogą w nim notować wszystkie najważniejsze inspiracje do kolejnych wpisów. Z pewnością każdy wykorzysta go do planowania kolejnych wyjazdów. W końcu prawdziwy miłośnik podróży nigdy nie czuje się dobrze w jednym miejscu.

Reasumując, nowoczesny i poręczny notes to idealny towarzysz każdej podróży. Nigdy się nie rozładuje i zawsze będzie gotowy na kolejne, mniej lub bardziej osobiste notatki.

Dodaj komentarz

Identyfikator *
E-mail *
Witryna internetowa