G-Shock – turystyczny niezbędnik

[REKLAMA]

Plecak, latarka, zapałki, scyzoryk… Na kilkudniową wyprawę w nieznane ostępy natury warto zabrać ze sobą wiele rzeczy, które mogą okazać się niezbędne. Jedne wydają się mniej, a drugie bardziej oczywiste. Pośród tych bardziej oczywistych powinien z pewnością znaleźć się zegarek. I wcale nie jest obojętne, jaki on będzie. Dzięki uprzejmości sklepu zegarek.net miałem okazję przetestować zegarek Casio G-Shock Andromeda.

Legendarny G-Shock

Marka Casio stanowi jakość samą w sobie. Jest znana na polskim rynku od wielu dekad i słynie z najwyższej jakości swoich produktów. Natomiast zegarki G-Shock to jeszcze inna historia. Zostały zaprojektowane z myślą o jak największej wytrzymałości na wstrząsy, uderzenia i inne trudne warunki. Są wysoce wodoszczelne i przede wszystkim trwałe. Prezentowany G-Shock ma aż 200 m. wodoszczelności, co oznacza, że można z nim spokojnie nurkować. Jest to tylko jedna z wielu jego zalet.

Wielofunkcyjny G-Shock

To, czym najbardziej imponują zegarki Casio, jest ich funkcjonalność. G-Shock Andromeda to zegarek cyfrowo-analogowy, który posiada kalendarz, uwzględniający różną ilość dni w poszczególnych miesiącach. Jednak tym, co szczególnie przydaje się podczas wypraw, jest automatyczne podświetlenie LED, stoper z dokładnością do 1/1000 sek., 5 alarmów dziennych, timer, czas światowy, pomiar prędkości. Przede wszystkim jednak zegarek jest tak skonstruowany, żeby być odpornym na uderzenia, otarcia, wstrząsy, kurz, błoto, wodę itd. Te cechy czynią go idealnym partnerem każdej wycieczki.

Nie da się ukryć, że zegarek Casio G-SHOCK GA-110 Andormeda to dobry towarzysz każdego, prawdziwego mężczyzny. Jeżeli potrzebny Ci uniwersalny zegarek na każdą okazję, o bardzo dobrych parametrach technicznych i konstrukcyjnych, to ten model z pewnością spełni się w każdej roli.

1 thoughts on “G-Shock – turystyczny niezbędnik

  1. Pablopicasso05 8 maja 2019 at 18:37

    Fajny zegarek-kompasik. Napewno nie raz moze komus uratowac zytcie a napewno zaoszczeddzic mase stresu . Pozdrawiam . Polecam martykul i zakup sprzetyu.

Dodaj komentarz

Identyfikator *
E-mail *
Witryna internetowa