Gdzie kupić dobry namiot

[REKLAMA]

Mimo że zima trwa w najlepsze, to dobrze już teraz pomyśleć o przygotowaniu się do sezonu letniego i wakacyjnych wojaży i podróży. Jeśli w twoim wyposażeniu nie znajduje się namiot, to podpowiemy gdzie kupić dobry model oraz czym powinien się charakteryzować.

Wybieramy sklep

bp90029574-orange-grey-jpg-spotwf-zoomNiewątpliwie, najlepiej jest kupować namioty w miejscach, które mają bogatą ofertę, a także pozwalają na rozłożenie namiotu i sprawdzenie, jak wygląda z zewnątrz i od środka. Naszym ulubionym sklepem jest Decathlon. Być może ceny namiotów nie należą tam do najniższych i podobne modele można kupić o 10 do 15 procent mniej, ale w zamian otrzymujemy pomoc techniczną, prawdo do zwrotu jeśli kupujemy online, a w końcu możliwość obejrzenia namiotu na żywo, w postaci rozłożonej (oglądamy namiot w sklepie, zamawiamy przez internet). Można również dokonać zakupu namiotu przez internet, w jednym z wielu sklepów, kierując się opiniami na jego temat.

Jaki namiot wybrać

Należy wyróżnić kilka rodzajów namiotu. Jeśli poszukujesz namiotu do pieszych wędrówek, który ma Ci towarzyszyć w plecaku, szukaj niewielkich, jedno lub dwuosobowych konstrukcji bez tropiku. Namioty takie są lekkie, łatwe w rozłożeniu, a jednocześnie nie kosztują wiele. Jeżeli natomiast wybierasz się na tygodniowy lub dłuższy pobyt na campingu, mogą ci się przydać większe namioty z tropikiem i składaną konstrukcją z rurek aluminiowych. Ich rozłożenie trwa dłużej, ale za to namiot tworzy solidną i bezpieczną konstrukcję, odporną na podmuchy wiatru.

1 thoughts on “Gdzie kupić dobry namiot

  1. autostopowicz 8 grudnia 2016 at 17:31

    ja właśnie w Decathlonie kupiłem swój namiot i jestem bardzo zadowolony

Dodaj komentarz

Identyfikator *
E-mail *
Witryna internetowa