Event turystyczny – sala konferencyjna w woj. mazowieckim

[REKLAMA]

Poza ciągłą pracą trzeba czasem znaleźć chwilę na odpoczynek. Eventy turystyczne mogą być idealną formą aktywnego spędzenia czasu, poznania nowych miejsc i ludzi, dodatkowym atutem jest także integracja między współpracownikami. Mazowsze ze swoją ofertą rekreacyjną może stanowić idealne miejsce na organizację tego typu wydarzenia. Zostań z nami do końca tego artykułu i przekonaj się, co ma do zaoferowania Tobie i Twoim współuczestnikom! Po więcej informacji zaglądnij na http://www.salekonferencyjne.pl/wojewodztwo/mazowieckie/ !

Sala na konferencję w Hotelu*** Pan Tadeusz

Pan Tadeusz jest trzygwiazdkowym hotelem atrakcyjnie usytuowanym nad brzegiem Zalewu Zegrzyńskiego w centralnej Polce, zaledwie 35km drogi od Warszawy. Okoliczne lasy i wody przyciągają organizatorów prestiżowych spotkań, takich jak konferencje, spotkania biznesowe, szkolenia firmowe, ale to nie wszystko. Piękno lokalizacji zachęca również do planowania imprez integracyjnych oraz przyjęć okolicznościowych. Pan Tadeusz oferuje 3 sale konferencyjne o łącznej powierzchni 240m2. Każda sala konferencyjna jest wyposażona w system ścian przesuwnych o właściwościach dźwiękoszczelnych. Klimatyczne wnętrza restauracji Poezja stanowią idealne tło dla wspaniałych smaków potraw kuchni polskiej i europejskiej. Hotel dysponuje 100 miejscami noclegowymi, co jest istotnie ważne w organizacji turystycznego eventu. Łóżek wystarczy dla każdego, a dla bardziej wymagających, hotel oferuje pokoje typu Deluxe i Apartament. Z pociech hotelu należy wskazać baseny, jacuzzi, sauny, masaże oraz klub nocny, natomiast same okolice hotelu są warte eksploracji. Warto także przejechać te niecałe 40km i przespacerować się już w samej stolicy Polski.

Organizacja eventu w Manor House SPA**** Pałac Odrowążów

Hotel ma do zaoferowania wypoczynek w pięciogwiazdkowym Pałacu z XV wieku, Termach Zamkowych oraz Stajni Platera z XIX wieku. Takie połączenie przyciąga przedsiębiorców nie tylko dla organizacji biznesowych spotkań – szkolenia, konferencje, ale także w ramach turystyki i rekreacji. Co również istotne, hotel znajduje się na terenie 8 ha zabytkowego parku. Poza tym dla pełni wyciszenia i relaksu Manor House SPA zastrzega, że hotel jest hotelem holistycznym, tylko dla dorosłych i nie przyjmuje dzieci poniżej 12 lat. Hotel dysponuje centrum konferencyjnym z 10 pomieszczeniami z przeznaczeniem jako sale konferencyjne. Największa sala konferencyjna mieści 200 osób. Na terenie hotelu znajduje się 58 pokoi oraz ogromny apartament, dla Gości planujących dłuższy pobyt. Nie mówiąc już nawet o doskonałym kompleksie SPA, w którym można spędzić całą wieczność, warto odwiedzić restaurację i Salę Biesiadną, w której zakosztujesz się w kuchni polskiej i wegańskiej. Dla miłośników jeździectwa polecamy stadninę koni z krytą ujeżdżalnią. Natomiast dla pełni turystycznych wrażeń warto także odwiedzić miasto stołeczne Warszawę.

Mazowsze to miejsce, gdzie czekają na Ciebie niezapomniane przeżycia! Zorganizuj z nami swój event turystyczny!

Dodaj komentarz

Identyfikator *
E-mail *
Witryna internetowa