Prezenty premium dla pracowników i szefa

[REKLAMA]

Każdy z nas lubi dostawać prezenty nie tylko na urodziny. Jeśli jesteśmy pracownikami, najlepszym prezentem będzie premia, która przekłada się na większą motywację. Jednak poza podniesieniem wynagrodzenia, co jest większym i długofalowym wydatkiem, jako przedsiębiorcy możemy zdecydować się na upominek dla pracowników. Oczywiście musi to być prezent premium.

Jaki prezent premium dla pracowników wybrać?

Upominki dla pracowników mogą być bardzo różne. Jednak wielokrotnie decydujemy się na typowe produkty, które wcale nie są praktyczne, a poza tym dość trywialne i pospolite. Dlatego przy decyzji o prezencie dla pracownika powinniśmy być bardziej oryginalni. Obecnie nie jest to trudne, ponieważ na rynku nie brakuje firm (np. www.e-upominek.pl), które swoim klientom oferują upominki reklamowe, ale też najróżniejsze personalizowane prezenty dla pracowników.

Najlepiej jeśli posłużymy się tutaj przykładami. Do takich prezentów należą na przykład eleganckie stojaki na długopisy, pióra czy portfele. Jeśli nie jest to pracownik fizyczny, ale biurowy, na pewno w jego gabinecie dobrze będzie wyglądać magnetyczny zegar ścienny. Z kolei na biurku takiego pracownika znajdzie się miejsce na bezzszywkowy zszywacz czy zestaw akcesoriów biurowych. Co natomiast, kiedy naszym pracownikiem jest pracownik mobilny (np. przedstawiciel handlowy). Podarujmy mu elegancki wizytownik, termos,walizkę na laptopa, kubek termiczny, ale też notes, markowe pióro, a nawet parasol.

Większy problem jest z prezentami dla pracowników fizycznych. Powyższe produkty nie zawsze będą praktyczne, choć elegancki zegar przyda się w każdym domu. Jednak w takiej sytuacji na prezenty dla pracowników możemy też wybierać specjalnie przygotowywane zestawy upominkowe. Jeśli są to kobiety, na pewno większość nie pogardzi eleganckimi torbami na zakupy czy torebkami. Pamiętajmy tylko, że kobiety chcą być oryginalne, a więc zakup identycznych torebek dla kilku kobiet w naszej firmie nie będzie najlepszym pomysłem. Przynajmniej wówczas, kiedy to eleganckie torebki do noszenia na co dzień. Problemów nie będzie, jeśli są to praktyczne torby na zakupy.

Elegancki prezent dla szefa

Obowiązkowo na prezenty premium powinniśmy zdecydować się, jeśli stoimy po drugiej stronie i jesteśmy pracownikami, którzy chcą wręczyć jakiś upominek swojemu szefowi. W tym przypadku powinniśmy celować w marki premium. Do takich należą między innymi najróżniejsze produkty od marek Christian Lecroix, Nina Ricci czy Jean Louis Scherrer.

To artykuły wysokiej jakości, które są eleganckie i nie pogardzi nimi żaden szef. Zwłaszcza jeśli są to artykuły z możliwością dowolnej personalizacji. Sprawia ona, że taki prezent jest wyjątkowy i oryginalny.

Ile zatem kosztują takie prezenty premium? Cena jest różna w zależności od upominku. Jeśli decydujemy się na artykuł najwyższej jakości, jego cena kształtuje się na poziomie minimum 100 zł, co nie jest wygórowaną stawką jak za prezent VIP. Oczywiście większość sklepów pozwala negocjować stawki prezentów, jeśli są to ich ilości hurtowe. Niemniej jednak należy liczyć się z tym, że prezent premium kosztuje 100-300 zł za sztukę. W cenie zwykle znajduje się wykonanie logo lub personalizacji.

Dodaj komentarz

Identyfikator *
E-mail *
Witryna internetowa