PlusTour

[REKLAMA]

Firma przewozowa PlusTour powstała w 2003 roku, wprowadzając nową jakość na polski rynek usług transportowych. Oferując przewóz osób i wynajem busów na terenie kraju i za granicą. Przewoźnik ograniczył dawne problemy z mobilnością i ułatwił Polakom swobodne przemieszczanie się, otwierając przed nimi nowe możliwości. Znakiem rozpoznawczym firmy szybko stały się nowoczesna flota, doświadczony zespół kierowców, a także bogata oferta przewozów krajowych i zagranicznych.

PlusTour – oferta przewozów krajowych i zagranicznych

Przewoźnik PlusTour swoim zasięgiem obejmuje teren całego kraju, oferując przewozy między najważniejszymi polskimi miastami. Firmowe busy zajmują się przewozem osób na terenie kraju i za granicą, firma oferuje stałe kursy, jak i przewozy na zlecenie. W PlusTour klienci indywidualni i biznesowi mają możliwość wynajęcia busa na wybrany termin, dopasowanego do ich preferencji i potrzeb. Firma oferuje zarówno minibusy dla kilku osób, jak i autokary dla większej grupy. Klienci indywidualni mają możliwość wynajęcia minibusa lub autokaru na takie okoliczności jak wycieczki, uroczystości (wesela, komunie, jubileusze), wydarzenia rodzinne i sportowe. Firmom PlusTour dostarczy autokar na potrzebę przejazdu na konferencję, event branżowy, firmową wycieczkę albo uroczystość. Każdorazowo rodzaj pojazdu oraz kosztorys są ustalane indywidualnie. Klient ma możliwość jednorazowego wynajęcia kilku autokarów, a także negocjacji cen.

Bezpieczeństwo i komfort podróży z PlusTour

Organizując przewozy krajowe i zagraniczne, PlusTour stawia na najwyższą jakość. Jednym z jej znaków rozpoznawczych jest nowoczesna flota: bezpieczne, sprawne i przechodzące regularne przeglądy busy zapewniają spokojną i komfortową jazdę na dowolnym dystansie. Busy są zadbane i czyste, wyposażone w wygodne, regulowane fotele, klimatyzację oraz ogrzewanie. Nowoczesna nawigacja satelitarna GPS skraca czas przejazdu, oszczędzając czas przeznaczony na lokalizację danej miejscowości. Bezpieczeństwo pasażerów gwarantują także doświadczeni kierowcy – firma PlusTour stawia na profesjonalną, rzetelną załogę, odpowiedzialnie podchodzącą do swoich obowiązków. Wynajmując bus z firmy PlusTour klienci mogą być pewni, że bezpiecznie i na czas dojadą w wyznaczone miejsce, ciesząc się spokojną i komfortową podróżą.

Autokary Łódź – przewóz osób i wynajem nowoczesnych busów

Wynajem busów Łódź? Firma PlusTour dostarczy autokar w wyznaczone miejsce i zapewni transport w dowolnym kierunku: w inny punkt miasta na imprezę firmową, na wesele czy jubileusz odbywający się w pobliskiej miejscowości albo na zagraniczny wyjazd na narty. PlusTour oferuje przewóz osób Łódź klientom indywidualnym oraz biznesowym. Realizuje połączenia w kraju i za granicą, na dowolnym dystansie. Dysponuje w Łodzi nowoczesnymi, doskonale wyposażonymi, czystymi autobusami, gwarantujące pasażerom komfort i bezpieczeństwo. Wynajmując bus PlusTour, klient może być pewny profesjonalnej, rzetelnie zrealizowanej usługi w atrakcyjnej cenie.

1 thoughts on “PlusTour

  1. Roksana 16 października 2019 at 13:38

    Oferta wygląda całkiem zachęcająco 😉

Dodaj komentarz

Identyfikator *
E-mail *
Witryna internetowa