Nie takie wczasy straszne… dzięki kamperom

[REKLAMA]

Niektórym ludziom spędzanie urlopu czy wakacji na łonie natury nie kojarzy się zbyt dobrze. Wczasy namiotowe mogą łączyć się z zatrważającymi wspomnieniami zalanego wodą śpiwora czy zmiennych warunków pogodowych. Jednak czasy się zmieniają. Dzisiaj miłośnicy natury mogą skorzystać z profesjonalnych usług wypożyczalni przyczep kempingowych i kamperów, co gwarantuje komfortowy i spokojny wypoczynek.

“Kamper? Ale co tam będzie?”

Niektórzy mogą mieć rozterki, związane z wynajmem kamperów czy przyczep kempingowych. Być może myślisz sobie: “Ale co tam będzie, jak da się mieszkać w samochodzie?” Bez obaw – nowoczesne kampery są w pełni wyposażone, co łączy się z wygodą i umożliwia zaspokojenie codziennych potrzeb.

Przykładowo, korzystając z usług firmy Kamperski (działającej w miejscowościach: Bielsko-Biała, Kraków, Katowice), mamy do dyspozycji kampery wyposażone między innymi w stół i rozkładane krzesła, lodówkę z zamrażarką czy przyrządy do gotowania. Przydałaby się kawa? W pojazdach znajdziecie kawiarkę i ekspres do kawy. Macie ochotę z rana przyrządzić sobie na czczo odkwaszający organizm koktajl z pomarańczy, kiwi i soku z cytryny? Żaden problem, w kamperze znajduje się także blender.

Podróż z dzieckiem

Co jeżeli macie dzieci? Czy da się wybrać na wyprawę kamperem z dzieckiem? Naturalnie. W skład wyposażenia kamperów na wynajem firmy Kamperski wchodzi stół dla dzieci i dziecięce krzesełko. W ofercie na zimę mamy zarówno opony i łańcuchy zimowe, jak i suszarki do butów narciarskich. Z dobrze wyposażonym kamperem niestraszne chłody i kaprysy pogodowe, gdyż mamy do dyspozycji podgrzewane dywaniki i koce elektryczne na wszystkie łóżka z możliwością regulowania temperatury. Jeżeli pogoda nie dopisuje (bądź ktoś poczuje się nieco znużony wszechogarniającą naturą), można skorzystać z książek, filmów i bajek dla dzieci czy też gier planszowych. Jeśli zdecydujemy się na dłuższy wyjazd i wynajem kampera na okres powyżej 14 dni, otrzymamy tzw. wyposażenie premium, w skład którego wchodzą między innymi rzutnik mobilny i hulajnogi elektryczne.

Góry? Morze? Jezioro w lesie?

Każdy ma ulubiony krajobraz, w którym najchętniej spędza wolny czas czy przestrzeń, w której najlepiej wypoczywa. Dla jednych będzie to morze – spektakularne wschody i zachody słońca, pluskanie się w morskich falach, długie spacery boso po piasku, wygrzewanie się w słońcu, a wieczorem – szampan na plaży. Inni preferują góry – zapierające dech w piersiach widoki i aktywny wypoczynek przez wspinaczkę. Nie ma to jak najpierw zmęczyć się fizycznie, po czym na szczycie spoglądać na rozległą panoramę i chłonąć czyste powietrze. A może wolicie lasy: urokliwie mieniącą się barwami jesieni puszczę bukową, możliwość podpatrywania saren, kojące kukanie kukułki, ukryte wśród drzew akweny mniejsze i większe? Miłośnicy przyrody mają do wyboru mnogość różnorodnych krajobrazów i sposobów na wypoczynek, mniej lub bardziej aktywny. Wybierając się w podróż wynajętym kamperem czy przyczepą kempingową, nie musimy ograniczać się wyłącznie do jednego miejsca. Możemy pobyć np. trochę w górach, a potem wybrać się nad morze, dzięki czemu nasz wyjazd będzie jeszcze bardziej urozmaicony.

wynajem kamperów katowice

Kamper czy przyczepa kempingowa?

Zanim zdecydujemy się na wynajem przyczepy kempingowej bądź kampera, należy rozważyć obie opcje. I jedna, i druga ma zarówno plusy, jak i minusy.

Przewagą kampera jest szybsze i wygodniejsze podróżowanie (jest on łatwiejszy w prowadzeniu niż przyczepa kempingowa), możliwość jazdy po każdym rodzaju nawierzchni – co szczególnie sprawdzi się zimą oraz na szlakach górskich. Podróżując w taki sposób, łatwiej jest znaleźć nocleg, a na kempingach i promach spotkamy się z niższymi opłatami.

Dużą zaletą przyczepy kempingowej jest jej o wiele niższy niż w przypadku kampera koszt wypożyczenia. Jest to też doskonałe rozwiązanie na krótsze wyjazdy, ponieważ można podpiąć ją do samochodu w dowolnej chwili. Można więc pozostawić odpiętą przyczepę w wyznaczonym do tego miejscu, i pojechać gdzieś już samym autem.

Jeżeli zastanawiasz się nad wynajęciem takiego sprzętu, zachęcamy do odwiedzin naszej strony internetowej i zapoznanie się z naszą ofertą. Firma Kamperski oferuje wynajmem przyczep kempingowych oraz kamperów w miejscowościach: Bielsko-Biała, Katowice, Kraków.

Dodaj komentarz

Identyfikator *
E-mail *
Witryna internetowa