Hotel Beskid Żywiecki

Hotel Beskid Żywiecki

[REKLAMA]

Beskid Żywiecki uważany jest przez turystów za jeden z najpiękniejszych regionów górskich w Polsce. Znajduje się w południowej części województwa śląskiego, niedaleko granicy ze Słowacją. Jest regionem dobrze skomunikowanym, co dodatkowo wpływa na jego atrakcyjność. Najwyższym szczytem Beskidu Żywieckiego jest Babia Góra. Jest to miejsce o wielu walorach krajobrazowych oraz przyrodniczych.

W lasach Beskidu Żywieckiego możemy spotkać wiele dzikich zwierząt, m.in. jelenie, lisy czy niedźwiedzie. Szlaki są na tyle urozmaicone, że turyści mogą wybierać między trasami o różnym stopniu trudności.

Nocleg z usługą Spa

Po całodniowych wędrówkach ważny jest odpowiedni odpoczynek i regeneracja. Doskonałym wyborem będzie nocleg w hotelu Spa zlokalizowanym w Beskidzie Żywieckim. Dworek Góralski, oprócz urokliwych i komfortowych pokoi urządzonych w góralskim stylu, posiada również kameralne Spa z jacuzzi i sauną oraz szeroką ofertę zabiegów kosmetycznych i masaży.

Relaksacyjne masaże są szczególnie polecane po wykonywaniu dużego wysiłku, z kolei zabiegi – po ekspozycji cery na zmienne w górach warunki pogodowe. Dzięki nim ciało wraca do formy a skóra staje się ujędrniona i zregenerowana.

Hotel Spa Dworek Góralski zlokalizowany w Beskidzie Żywieckim posiada w swojej ofercie różnorodne pakiety. Ofertę dla siebie znajdą osoby podróżujące w pojedynkę, rodzinnie oraz w parach. Wysoki standard hotelu, indywidualne podejście do gości, smaczne posiłki w restauracji oraz malownicze otoczenie gwarantują gościom niezapomniane wspomnienia.

Hotel u podnóża Beskidu Żywieckiego

Hotel Spa Dworek Góralski leży nieopodal Żywca oraz Jeziora Żywieckiego. Położony jest w gminie Łodygowice, tuż obok drogi ekspresowej S-1. W okolicy znajdują się nie tylko szlaki i piękne krajobrazy, ale również stoki narciarskie. Warto również odwiedzić położone niedaleko Bielsko-Białą, czy największy w Europie park rozrywki Energylandia w Zatorze.

Miejsce to gwarantuje konieczny odpoczynek po wyczerpujących wyprawach i pozwala zregenerować siły na nowo, aby kolejnego dnia móc zdobywać kolejne szczyty!

Dodaj komentarz

Identyfikator *
E-mail *
Witryna internetowa