FLOTEA nowa wyszukiwarka przejazdów busami i autokarami

[REKLAMA]

Jak czasochłonnym procesem jest znalezienie dla siebie odpowiedniego transportu na konkretny termin wie każdy, kto próbował sobie taki transport zorganizować. Wiąże się to z kilkoma godzinami spędzonymi przy komputerze, wpisywania w wyszukiwarkę fraz na różne sposoby i przeszukiwanie pojedynczo kilku, kilkunastu portali różnych przewoźników.

Efekty mogą być i tak mizerne, a to ze względu na to, że firmy transportowe często posiadają niejasną ofertę lub trudno jest znaleźć odpowiednią dla nas usługę, gdyż jest albo za droga, albo dotrzemy na miejsce za późno lub za wcześnie.

Dlatego też osoby planujące wyjazd rezerwują bilety niejednokrotnie z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Bardzo dobrym rozwiązaniem na tego typu problemy jest strona internetowa Flotea.pl, na której zgromadzone zostały oferty wielu firm przewozowych na którym można szybko porównać sobie oferty w wybranym kierunku.

Jak działa Flotea.pl?

Flotea.pl działa na zasadzie wyszukiwarki. Klient najpierw wpisuje miejsce, z którego wyjeżdża, a potem miejsce docelowe. Na końcu zaznacza datę wyjazdu, jaka go interesuje. Wyszukiwarka znajduje najbardziej korzystne połączenia, adekwatne do wymagań klienta, z dokładnymi danymi dotyczącymi godzin wyjazdu i przyjazdu na miejsce, ceną biletu oraz nazwą przewoźnika. Ponadto pozwala stwierdzać czy jest to opcja DoorToDoor (polegająca na tym, że bus zabiera pasażera z podanego adresu i zawozi go na wskazany adres) czy też opcja przystankowa.

W przypadku, gdy nie ma biletów lub opcji takich jak chce klient Flotea.pl można wpisać region (przykładowo dolnośląski) wyszukiwarka automatycznie pokazuje wszystkie miejscowości wyjazdu z województwa dolnośląskiego, a także poprzez wyszukiwanie zaawansowane, wyszukiwanie ofert z najbliższych miejsc w promieniu tylu kilometrów ilu potrzebuje klient. Ponadto w opcjach wyszukiwania można zaznaczyć cenę biletu, ilość wolnych miejsc, a także typ trasy, typ pojazdu (bus lub autokar) oraz wyposażenie (tu opcji jest wiele np. WiFi, toaleta, telewizja, fotelik dla dziecka, szerszy rozstaw siedzeń itd.). Potencjalny pasażer sam więc decyduje co mu jest najbardziej niezbędne i w jaki sposób chce podróżować.

Po znalezieniu odpowiedniej opcji następuje szybkie i bezpieczne zakupienie biletu za pomocą karty kredytowej lub przelewem i Flotea.pl życzy miłej drogi.

Jak kupić bilet na Flotea.pl?

 

Gdzie dotrzesz z Flotea.pl

Przewoźnicy zgromadzeni obecnie w wyszukiwarce Flotea.pl oferują busy do Niemiec, Holandii, Belgii, Austrii, Danii, Czech, Chorwacji, i co najważniejsze powroty z tych krajów do Polski a także przewozy w Polsce.

Obecnie wśród najczęściej wyszukiwanych ofert na stronie Flotea.pl znajdują się przede wszystkim busy do Wiednia, busy Kraków Wiedeń, busy Katowice Wiedeń. Austria jest bowiem coraz częstszym kierunkiem wyjazdów Polaków, zarówno w celach turystycznych, jak i zawodowych.

Dodaj komentarz

Identyfikator *
E-mail *
Witryna internetowa